Özel Haber

Veri Merkezi Sektörü Data Center İstanbul Konferansında Buluştu

 

Data Center Cities tarafından düzenlenen ve veri merkezi sektörünün önde gelenlerini buluşturan Data Center İstanbul Konferansı, 3 Aralık’ta İstanbul Hilton Bosphorus’ta gerçekleşti. Kamu ve özel sektörün lider isimlerinin ve medya temsilcilerinin katıldığı Konferansta; vaka analizleri, sektörün öncü firmalarının sunumları, zengin networking aktiviteleri yer aldı.

 

Data Center İstanbul Konferansı, Türkiye’de veri merkezi sektörünün yeni buluşma noktası oldu! Sektörün lider firmalarının sponsorluğunda güncel konuların konuşulduğu ve üst düzey veri merkezi profesyonellerinin yer aldığı etkinlik, katılımcılarına eşsiz bir networking ortamı sağladı. Dijital Biz Dergisi, BİLİŞİM GRUBU ve Bilişimciler‘in destekleyenler arasında yer aldığı Konferansın açılış konuşmasını ve salon başkanlığını Bilişimciler ve BİLİŞİM GRUBU Başkanı Şenol Vatansever yaptı.

Data Center İstanbul Konferansının 2019 yılı sponsorları arasında ABB, Schneider Electric, Boreas Klima, Akronex International, Alp Enerji, BvK Teknoloji, Exagate, PlusClouds, Johnson Controls (Tyco), Seagate, Koyuncu Elektronik, Birtech, Valen, R&M, YCS Teknik, SAMM Teknoloji, Bentech, Bimel, Kingston, Rahi Systems, Artronic, Telcoset gibi ulusal ve uluslararası firmalar yerlerini aldı.

Data Center İstanbul Konferansı Veri Merkezi Sektörünün C-Level Yöneticilerini Bir Araya Getirdi

Data Center İstanbul Konferansında; dijital dönüşüm, veri merkezi trendleri, büyük veri, yapay zekâ, siber güvenlik, bulut, sanallaştırma gibi birçok konu işlendi. Sektörün öncü firmalarının üst düzey yöneticileri sunumlarda, birebir ve özel toplantılarda bir araya geldi.

Konferansın sponsorları, konuşmacıları ve programı için: datacenteristanbul.com