Özel Haber

IoT ve Blockchain Liderleri İstanbul’da Buluşuyor

 

IoT EurAsia ve Blockchain zirvesi global sektör trendlerini İstanbul’da tartışacak. Zirve katılımcılarına son teknolojileri işin uzmanından öğrenme fırsatı sunarken barındırdığı networking fırsatlarıyla da sektörü buluşturan bir platform sunacak.

 

Teknoloji Trendleri

Zirvede bu yıl; IoT Ekosistemi, Blockchain Devrimi, Dijital Dönüşüm, Akıllı İşletmeler, Akıllı Gelecek 5G, Telekomünikasyon, Bulut, Veri Yönetimi, Siber Güvenlik ve Yapay Zekâ gibi trend teknolojiler ele alınacak. Güncel konular 3 ana oturumda sunumlar ve panel tartışmaları ile aktarılacak. Merakla beklenen yuvarlak masa toplantıları sektör lideri firmalar ile bire bir görüşme imkânı sunarken; katılımcılar, sergi alanları ile son teknoloji ürünlerini sergileme fırsatı buluyor.

Sektör liderleri; Acıbadem, Ağaoglu, Arçelik, BASF, BMC, Borusan, Coca Cola, Denizbank, Digitürk, Enerjisa, EY, İş Bankası, Havelsan, Hattat, Hepsiburada, Hitachi, Honda, ING, Karsan, Kibar Holding, LCWaikiki, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Otokoç, Opet, Panasonic, Pegasus, Siemens, Şişecam, Socar, TEB, THY, Turkcell, Tofaş, Tüpraş, Toyota, Vestel, Vodafone, Volvo ve Zorlu Enerji gibi birçok firmaya ev sahipliği yapacak zirve kaçırılmayacak iş ortaklıkları ve yatırım fırsatları sunuyor.

Sponsorlar arasında; ABB, Hitachi, Vodofone, TrioMobil, Ankaref, Wipelot, Zebra, DTB Digital, Sistemkoin, SadeLabs, Asus, Sistematik, Canias gibi firmalar bulunuyor.

Dijital Biz Dergisi, BİLİŞİM GRUBU ve Bilişimciler‘in destekleyenler arasında yer aldığı Zirvede Bilişimciler ve BİLİŞİM GRUBU Başkanı Şenol Vatansever salon başkanı ve panel moderatörü olarak yer alacak.

11 Şubat Salı günü Radisson Blu Şişli’de gerçekleşecek olan IoT EurAsia Zirvesi; Londra merkezli Worldwide Partnerships firması tarafından organize edilen, nesnelerin interneti ve blockchain konusunda sektör liderlerini ve medyayı bir araya getirecek uluslararası bir konferanstır.

Katılım seçenekleri ve daha fazla bilgi için: iot-eurasia.com