Editör

Şenol VATANSEVER

 

 

Nisan 2019

 

Gelecekte Bilişim Konferansı’nda 300 Kişi Birbiriyle Tanışacak!

 

Gelecekte Bilişim Konferansı, “Gelecek Geliyor” sloganıyla 27 Nisan 2019 tarihinde SETA İstanbul Konferans Salonu’nda gerçekleşecek. Türkiye’nin en kapsamlı dijital dönüşüm platformu olan Smart Future Forum’un düzenlediği ve Türk bilişim sektörünün en geniş tabanlı düşünce toplulukları Bilişimciler’in ve BİLİŞİM GRUBU’nun desteklediği konferansta geleceğin dünyasını şekillendiren teknolojiler konuşulacak.

 

Bilişimciler ve BİLİŞİM GRUBU tarafından 22 Eylül 2018’de SETA İstanbul Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen “Bilişimciler Gelecek 5.0 Zirvesi” bilişim sektörünün önemli isimlerini ve paydaşlarını bir araya getirmişti.

Gelecek 5.0 ana temasıyla düzenlenen Bilişimciler Gelecek 5.0 Zirvesi’nde “Yapay Zeka’nın Kullanılabilir Uygulamaları”, “Endüstri 4.0 ve Sonrası”, “Bulut Bilişim ve Güvenlik”, “Nesnelerin İnterneti, Blok Zinciri ile Dönüşecek Endüstriler, Robotik ve Otonom Araçlar, Savunma Sanayisi için Bilişim” gibi önemli konular panellerde masaya yatırılmıştı.

Bilişim Sektörünün önemli paydaşlarını ve isimlerini bir araya getiren zirvenin ikincisi “Gelecekte Bilişim Konferansı” adı ve “Gelecek Geliyor” sloganı ile 27 Nisan’da yine SETA İstanbul Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Gelecekte Bilişim Konferansı’nda “Gelecekte Medya – Sosyal Medya, Dijital Yaşam ve Toplum 5.0”, “Gelecekte Yaşam – Endüstri 4.0, Nesnelerin İnterneti ve Dijital Dönüşüm”, “Gelecekte Nesil – Büyük Veri, Yapay Zekâ, Robotlar ve RPA”, “Gelecekte Güvenlik – Bulut Bilişim, Blockchain, Siber Güvenlik ve KVKK” gibi gündemdeki en sıcak konular gün boyunca alanında uzman isimler tarafından panellerde masaya yatırılacak.

Açılış ve Keynote Speaker konuşmalarını takiben düzenlenecek ve 300 kişinin katılacağı Speed Networking (Hızlı Tanışma Seansları) ile herkes birbiriyle tanışıp kartvizit değişimi yapabilecek. İletişim ve samimiyetin artırılması ile sektörde yeni iş birliklerinin temellerinin atılması sağlanacak.

Türkiye ve dünyada teknolojinin geldiği konumu ve gelecek hedeflerini sektörün önemli isimlerinden keşfetmek ve dijital dünyaya bağlanmak için siz de hemen smartfutureexpo.com/gelecektebilisim adresinden yerinizi ayırın.