“Dijital Biz”in de yer aldığı Dergilik; 2019 yılına hediyelerle başlıyor: 10 kişiye Samsung Galaxy Note9, 10 kişiye Samsung Galaxy S9 ve 80 kişiye Samsung Galaxy J4.

15 Mart’a kadar “Dijital Biz” Ocak 2019 ve Aralık 2018 sayılarını indiren şansını katlıyor: https://dergilik.app/DijitalBiz

Dergilik, zengin dergi ve gazete seçeneklerinden dilediğinizi tüm mobil cihazlardan okumanızı sağlayan dijital dergi ve gazete okuma platformudur. Dergilik’te dergilerin ve gazetelerin hem güncel hem de eski sayılarına ulaşabilirsiniz. Bu sayede sevdiğiniz dergi ve gazeteleri hep yanınızda taşırsınız.

15 Mart’a kadar Dergilik’ten dergi ve gazete indiren herkes birbirinden güzel telefonlardan birini kazanma şansı yakalıyor. 10 kişiye Samsung Galaxy Note9, 10 kişiye Samsung Galaxy S9 ve 80 kişiye Samsung Galaxy J4 Dergilik’ten hediye.

Kampanyaya Turkcell, Türk Telekom, Vodafone ve diğer tüm operatör servis sağlayıcılarının kullanıcıları hiçbir ücret ödemeden katılabilir. Tek yapmanız gereken uygulamaya giriş yaparak, ücretsiz dergi ve gazete indirmek!

Hadi hemen “Dijital BizOcak 2019 ve Aralık 2018 sayılarını indirin, 2 çekiliş hakkı kazanın! https://dergilik.app/DijitalBiz